تحول در سیستم های RFID
97/03/27
Alien با ارائه ALR F800-X صنعت RFID را متحول ساخت. ALR F800-X راهبردی انقلابی برای ساده سازی زیرساخت ها، نصب، کاربرد و نگهداری سیستم های RFID می باشد.
فن آوران سپاکو تنها نماینده ی رسمی و انحصاری شرکت Omni-ID ، در زمینه ی تجهیزات و راهکارهای RFID در ایران به صورت رسمی فعالیت دارد.
94/07/12
شرکت فن آوران سپاکو پس از دریافت نمایندگی انحصاری شرکت رول کاور ایتالیا مفتخر است اعلام نماید که از تاریخ 6 مهر 94 به عنوان تنها نماینده ی رسمی و انحصاری شرکت Omni-ID ، در زمینه ی تجهیزات و راهکارهای RFID در ایران به صورت رسمی فعالیت دارد.
دعوت به همکاری
94/05/01
شرکت فن آوران سپاکو، جهت تکمیل کادر اداری و فنی خود از افراد ذیل دعوت به همکاری می نماید
چهلمین سالگرد اولین اسکن بارکد
93/04/07
چهل سال پیش ، در تاریخ 26 ژوئن 1974 ، Sharon Buchanan اولین صندوقداری بود که یک بارکد را در سوپر مارکت Marsh ، در ایالت اوهایوی آمریکا اسکن نمود. Clyde Dowson مدیر بخش تحقیق و توسعه فروشگاه Marsh نیز اولین شخصی بود که محصولات فروشگاه خود را با لیبل قیمت ارائه کرد. آیتم بارکد شده 10 بسته آدامس میوه ای Wrigley به قیمت 67 سنت بود که در تاریخ آمریکا ثبت گردید. با کمک فناوری بارکد یک تولید کننده کوچک در هند می تواند محصول خود را در هر نقطه از جهان عرضه کند زیرا لیبل موجود بر روی محصولاتش در هر کشور و با هر زبانی قابل قرائت می باشد. بارکد به عنوان یکی از شناخته شده ترین فناوری های روز ، به طور گسترده ای در سیستم های استاندارد زنجیره تامین مورد استفاده قرار می گیرد.
Zebra Technologies شرکت سازنده چاپگرهای بارکد، یکی از دپارتمان های شرکت Motorola Solutions را به قیمت 3.5 بیلیون دلار خریداری نمود.
93/02/15
Motorola Solutions تولید کننده موبایل کامپیوتر و تبلت های صنعتی در تلاش برای رفع تاخیر در سفارشات و کاهش هزینه های خود می باشد. به گفته ی Anders Gustafsson مدیر اجرایی شرکت Zebra " این رخداد برای شرکت Zebra یک فرصت است تا دایره محصولات خود را گسترش دهد ، همچنین این امر باعث افزایش در پویایی ، تجزیه و تحلیل داده ها و محاسبات می گردد.
شرکت هانیول موبایل کامپیوتر جدید خود را که برای کسب و کارهایی که به دنبال جمع آوری داده به صورت خودکار می باشند مناسب است را معرفی نمود.
92/09/03
Dolphin 60s که برای کارکنان پر مشغله طراحی شده است ، دسترسی سریع و مطمئن به داده های حیاتی را ،از طریق فناوری اثبات شده شرکت هانیول میسر می سازد.
شرکت Zebra خط تولید پرینتر های RFID خود را با معرفی ZD500R توسعه داد.
92/08/27
Zebra چاپگر ZD500R را به عنوان اولین چاپگر رومیزی UHF RFID خود معرفی کرد.
شرکت Intermec توسط هانیول خریداری شد.
91/10/24
شرکت هانیول جهت توسعه و تکمیل خط تولید تجهیزات آر اف آی دی،تصمیم به خرید خط تولید شرکت Intermec گردید.
Dolphin 70e Black محصول جدید شرکت هانیول
91/10/18
شرکت Honeywell دستگاه جدید ترکیبی را برای کاربران در این زمینه راه اندازی می کند. جدیدترین محصول شرکت هانیول ،Dolphin 70e Black می باشد که یک دستگاه جیبی هوشمند است ، به حرفه ای های در محیط کاری مبتنی بر زمینه اسکن اجازه می دهد به اینترنت دسترسی یابندوداده های ضبط شده در یک بسته بادوام نمایان می شود که در برابر افتادن وغوطه ور شدن در آب حتی بیشتر از 12 ساعت ،عمر باتری مقاومت دارد
اولین موبایل کامپیوتر با سیستم عامل اندروید ، توسط شرکت هانیول به بازار آمد.
91/05/17
اولین موبایل کامپیوتر با سیستم عامل اندروید ، توسط شرکت هانیول به بازار آمد. دستگاه جمع آوری اطلاعات Dolphin 7800 با قابلیت های ویژه جهت سهولت استفاده کاربران