Sepaco
 

ورود به سايت | ثبت نام کاربر


فارسی | English

 
 
  Saving Money,Saving Time,Peace of Mind and Credibility

چشم انداز شرکت سپاکو

چشم انداز(Vision):
ما برآنیم تا به عنوان یك شركت نمونه خصوصی در سطح کشور در بخشهای مختلف (اجرای پروژه های شناسایی خودکار و جمع آوری داده ها مبتنی بر بارکد و RFID، تامین تجهیزات مربوطه) بر مبنای دانش محوری، همکاری صمیمانه، کار گروهی، استفاده از مشاورین زبده و کارآزموده و با توجه خاص به نظرات دریافتی از مشتریان در ارائه محصولات به روز و ارائه خدمات برتر، پیشتاز دیگر شرکتهای فعال در این زمینه باشیم.

بیانیه رسالت (Mission Statement):
ما مصممیم در محیطی صمیمی از طریق مدیریت مشاركتی، با اتكا به نیروی انسانی كارآمد و ارتباط با سایر مراكز علمی و تحقیقاتی، بومی سازی فن آوری روز جهان برای کلیه صنایع کشور را با رسالت ذیل به انجام رسانیم:
» شناخت، تحقیق و توسعه، پیشرو، توانمند و پویا در مطالعه در زمینه طراحی و استقرار سیستم های مختلف جمع آوری اطلاعات و ارائه خدمات فنی و تخصصی به منظور توسعه هر چه بیشتر فعالیت های شرکتهای تولیدی و خدماتی در کشور به انجام برسانیم.

اهداف راهبردی:
هدف ما، آشنایی بیشتر صنایع به ابزار توسعه نوین و فناوری اطلاعات و استفاده از دانش روز برای موفقیت بیشتر و پیشبرد امور علمی و توسعه اقتصادی مشتریان در مناسبترین سطح کیفی است. لذا موارد ذیل را جهت اطمینان خاطر یادآور می شویم:
» طرح ریزی و پیاده سازی و ارائه نرم افزار سیستم های مختلف اتوماسیون سیستم شناسایی خودکار متناسب با نیاز و انتظارات صد در صد مشتریان.
» ارتقاء، به هنگام سازی، بهبود و توسعه کیفی پروژه های اجرائی شرکت به منظور دستیابی به حداکثر رضایت و بر آوردهای مختلف انتظارات و نیازمندیهای مشتریان.
» برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزش نگهداری و تعمیرات در سطوح کارشناسی و مدیریتی جهت افراد شاغل درکارخانجات و واحدهای صنعتی مختلف کشور.
» توسعه سیستم های مدیریتی، ترویج تفكر سیستمی، تمركز روی نتایج عملكرد و فرآیندهای شركت و شناسائی و استفاده از تكنولوژی های روز.
» همیشه حق با مشتری است: این جمله شعار و اعتقاد مدیریت و كاركنان شركت فن آوران سپاکو می باشد و برای تحقق آن، رسیدگی به نظرات مشتریان و حذف علل بروز مشكلات كیفی و استمرار بهبود فرآیندها و محصول نرم افزاری شركت را در سرلوحه كار خود قرار می دهد.
» افزایش میزان نفر ساعت آموزشی مرتبط جهت هریک از پرسنل شرکت به منظور شکوفائی استعدادها و ارتقاء توانمندیهای فنی و تخصصی شرکت.

 

Copyright 2010 By Sepaco-tech All Rights Reserved.
طراحی پرتال و بهینه سازی سایت توسط کاسپید